arbūzi

Vārds: 
Ilze

padalieties, kā Jums veicas ar arbūzu audzēšanu. kādi rezultāti? un kā audzējat, kad stādāt, kad vācat ražu?
mums šogad uz lauka tikai tā - eksperimentam, auglīši ir, tādi milzīga milzīga ābola lielumā, bet droši vien ka nenogatavosies...
nākamgad varētu siltumnīcā iestādīt!

vai arbūziem arī daudz šķirnes???

audzēju mājās izauga 6desti iesēju laukā izauga lielas lapas no tiem izauga 2nelieli arbuzi

Nezinu ko darīt! Arbūzs sāka augt pa vēlu, tagat nezinu kā viņu izaudzēt.

arbuzus vajag stadit ar destiem ara atklata lauka jo siltumnicas tie izaug loti mazi

arbuzus vajag stadit ar destiem ara atklata lauka jo siltumnicas tie izaug loti mazi

Šogad ieraudzīju arbūzu sēklas maximā, nolēmu iestādīt brīvajā pleķī. Nosaukumu neatceros, stādot sekoju instrukcijai. Stādīju sākumā podiņos, jūnija sākumā izstādīju laukā zem agroplēves. Kad sāka ziedēt agroplēvi noņēmu. Iznākums - šodien noņēmām pirmo vislielāko arbūzu apmēram uz 5 kg. lai paskatītos kas lācītim vēderā, man par izbrīnu bija nogatavojies, sulīgs un garšīgs, noēdām ar gardu muti. Izskatās ka pēc neliela laika būs vēl 6 arbūzi gatavi. Kopumā bija iestādītas 5 sēklas. Viens arbūzs auga kopā ar tomātiem siltumnīcā, kur arī veiksmīgi nonīka.

TIKKO APĒDĀM MAZO ARBŪZU! tas nekas ka tik maziņš bij, toties sēklas jau gatavas un tik garšīgs! mums uz lauka izauga. nav ne jausmas kas pa šķirni.
bet ja šitādi augtu vairumā, nemaz ar lielākus nevajadzētu...

Es arbuzus jau otru gadu audzeju siltumniicaa, tikai problema tada, ka 1 pusee aug tomati, otraa arbuuzi, arbuziem vajag karstu un saulainu, un nevajag laistit ipasi (tikai tad kad paraadas viisjanas paziimes), protams, kad iestada, tad vajag. Bet tomatiem atkal preteeji veedinaasanu, jo ja siltumnicu tur ciet, tad tomatiem pa karstu. pagasgad dabujam 1 arbuzu, tikai nebija loti liels. bet taa, ja siltumniicaa audze tikai arbuzus, var ari kadu meloni, tad iespejams izaudzet ir.
Un ari sogad no arzemem pasutiju tos mazos gurkiisus svitrainos (Mouse melone), ir izaugusi, loti raziigi, no paris stadiem izaug loti daudz, dzen loti daudz stiigu, pie katras lapas pa gurkiitim.

Bāc, es ar neatminos...:( Man gan būtiskāks ir tas, lai šķirne ir ģenētiski bez rūgtuma, t.i., lai augļi nespētu būt rūgti pat vissliktākajos augšanas apstākļos.:))

bez gurķiem un tomātiem nevar, bet likās tīri interesanti, ja arbūzu varētu izaudzēt pats!
paldies par informāciju, nu zināšu konkrētāk, ko meklēt.
man vēl ļoti ieinteresēja tie mazie gurķīši, kā nu viņus sauca, ak, galīgi piemirsies, bij kādu laiku atpakaļ Dārza Pasaulē apraksts, bet es nekādi sēklas nedabūju, interesējos, viss jau izpirkts, un tā nu paliku bešā. tādi mazi, svītraini bij, apaļīgi..

Es, piemēram, no leišu Agrofirma Seklos piedāvājuma izmēģināju pāris šķirnes. Viena no tām - "‘Su­gar Baby", otru piemirsu . Kaimiņi un radu radi atkal iesaka "Ogoņok" un "Po­da­rok Solnca". Netā atkal labas atsauksmes par "‘Pod­mos­kov­nij Čarl­ston" un "Po­da­rok Se­ve­ru". Mana pieredze ir diezgan negatīva.:( Pirmkārt, pirms stādīšanas nebiju iepazinusies ar "instrukciju" ko, kā un kur, tāpēc nekas nesanāca. Es palieku pie vecajām vērtībām - pie gurķiem un tomātiem.:)

Pievienot jaunu komentāru

Šī lauka saturs tiks saglabāts privāts un nebūs pieejams publiski.